Tavsiye Linkler

İlçe Kaymakamımız ve Müftümüz Kan Bağışında Bulunudu.
İlçe Kaymakamımız ve Müftümüz Kan Bağışında Bulunudu.

ERFELEK KAYMAKAMI SAYIN FEREMEZ BABAT, İLÇE MÜFÜTÜSÜ MİKAİL ÖZKAN, KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA DESTEK VERDİ...

Erfelek ilçemize gelen Kızılay’ın gezici kan toplama bağışına, İlçe Kaymakamı Feremez BABAT, İlçe Müfütüsü Mikail ÖZKAN, kan bağışında bulundu. Kızılay Kan Bağış Merkezi ekibinin, Hükümet konağı onunde kan toplama standında, Erfelek’te kamu kurum personellerinin yanı sıra çok sayıda vatandaşda kan bağışında bulundu.

İnsanların sağlıklı bir yaşam için, kan vermesi gerektiğini belirten Kaymakam BABAT, "Kan vermek sağlıktır. Hem veren insanlar için, hem de verilen kanlardan faydalanacaklar için kan hayattır. Tüm vatandaşlarımızın, insanlığı ve kendini seven herkesin kan vermesi gerekir. Kan bağışı kampanyasına katkı sağlayan, vatandaşlarımıza, Kızılayımıza ve tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.
Kızılay yetkilileri ise, "Kan verme kampanyamıza destek veren başta İlçe Kaymakamız Feremez BABAT, İlçe Müfütüsü Mikail ÖZKAN beye ve saygı değer Erfelek halkına teşekkür ediyorum. Toplanan bu kanlar inşallah ihtiyacı olan vatandaşlarımıza ulaşarak onların sağlıklarına kavuşmalarına katkıda bulunur.” dedi.

Haber Erkan Aksu.

 


Görüntülenme Sayısı: 2271
Tarih: 2015-04-17 14:20:14

Yorum Yap

Ad Soyad     

Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz: