Haberler

ERFELEK İLÇESİ ALTIN PROJELERİ KAYMAKAMLIK BAHAR FUTBOL TURNUVASI

Erfelek İlçesi Altın Projeleri kapsamında Erfelek Kaymakamlığı ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün ortaklaşa hazırlamış olduğu “Kaymakamlık Bahar Futbol Turnuvası” final müsabakası düzenlendi.

Turnuvanın final maçlarını İlçe Jandarma Komutanlığı ve Kençot Spor arasında oynanan maçı 4-1 skorla İlçe Jandarma Komutanlığı, ardından Gençlik Hİzmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Karasu Gençlik Spor  arasında oynanan maçı 3-2 skorla Gençlik Spor kazandı.

Kaymakamlık Bahar Futbol Turnuvası Final Müsabakasında Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü birinciliği üstlenirken, Karasu Gençlik Spor ikinciliği ve İlçe Jandarma Komutanlığı üçüncülüğü üstlendi.

Altı gün süren müsabakaların sonucunda dereceye giren takımlara kupaları verilerek şampiyon olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü takımına koç ve kupasını Kaymakamımız Sayın Murat METE takdim etti.

Kaymakamlık Bahar Futbol Turnuvasına Kaymakamımız Sayın Murat METE’nin yanı sıra İlçe Jandarma Komutanı J. Asb. Kd. Bçvş. M. Hakan AŞAR, İlçe Emniyet Müdür V. Komiser Yardımcısı Furkan AKGÜN, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim REÇBER ve futbol severler izledi.

 

BENZER KONULAR

Yorum Yapınız