Editörden

Merhaba Sayın Erfelek Net Ziyaretçileri

Yazıma başlamadan önce sizlere kendimi tanıtmak istiyorum.Ben 1971 İstanbul doğumluyum.Aslen Sinop’un Erfelek ilçesinin Hasandere köyündenim.1995 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Coğrafya bölümünden mezun oldum.1995’ten beri halen coğrafya öğretmenliği yapmaktayım.Aynı zamanda web tasarımı, programcılık ta özel uğraşılarım arasındadır.
Ben doğa aşığı bir insanım.Özellikle memleketime ve köyüme olan büyük sevgim bu siteyi yapmama en büyük etken olmuştur. Amacım doğa harikası olan şirin ilçemiz Erfelek’imizi tüm dünyaya hakkı ile tanıtabilmektir.Bu konuda sizlerinde desteğini bekliyoruz. Köyünüze ait bilgi yada resim varsa,bize yollayın bizde sitemizde yayınlayalım.Pek yakında sitemizin ingilizce bölümünüde yapacağız. Sinop ve Erfelek’le ilgili görüş ve isteklerinizi sitemizin ziyaretçi defteri bölümüne belirtebilirsiniz
  Sitemizden hiçbir yerde bulamayacağınız yöremize ait dört adet davul-zurna Mp-3 e ulaşabilirsiniz.Bunları bilgisayarınıza indirerek zevkle dinleyebilirsiniz.Sitemizin eksik olan bölümlerini bu yaz Erfelek’te yapacağımız çalışma ile tamamlayacağız. Sizlerden isteğimiz,bu sitemizi Erfelek’i tanımayan dost ve arkadaşlarınıza tavsiye ederek,bu nadide ilçemizin tanıtımına katkıda bulunarak daha da gelişmesini sağlamanızdır.Sitemizin maliyeti biraz yüksek olduğu için özellikle Sinop-Erfelek’le ilgili Şirket ve kurumlarımızın sitemize reklam vererek bize desteklerini bekliyoruz. reklam vermek isteyenler bizimle irtibat kursunlar.
Tüm ziyaretçilerimize mutlu,huzurlu ve bol temiz doğa ortamlı geçirmelerini temenni ederiz.

 

Site Editörü:Muzaffer ODABAŞ